آموزشی

راهنمای استفاده از جارو شارژی و نگه داری آن

نگهداری از جارو شارژی

جارو شارژی یکی از وسایل کاربردی در بین اکثر خانواده هاست، بهمین خاطر قصد داریم در این مطلب بطور مختصر و مفید ۴ نکته مهم درباره نگه داری و استفاده از جارو شارژی را معرفی کنیم که باعث طول عمر و راندمان بیشتر آن می شود. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

نکات مربوط به باتری

نکته اول: به هیچ عنوان جارو شارژی را دائما به برق وصل نکنید، انجام این کار عمر باتری داخلی آن را به مرور زمان کاهش می دهد.

نکته دوم: تا زمانیکه بطور کامل خاموش نشده آن را به برق وصل نکنید. مدت زمان لازم برای شارژ کامل آن ها نیز بین ۶ الی ۸ ساعت می باشد.

فیلتر و نحوه استفاده

نکته سوم: هر از چندگاهی فیلتر جارو شارژی را چک کنید تا درصورت نیاز، آن را تمیز و یا تعویض کنید. انجام این کار کمک می کند بالاترین راندمان از این وسیله کاربردی را داشته باشید.

نکته چهارم: آن را حتما در طول هفته ۲ الی ۳ مرتبه روشن و استفاده کنید تا باتری داخلی آن کیفیت خود را از دست ندهد و در اصطلاع به خواب نرود تا نیاز به تعمیر و یا خدایی ناکرده تعویض پیدا نکنید.

حتما در زمان خرید جارو شارژی از فروشنده درخواست کنید دستگاه را روشن و قدرت مکش و صدای آن را تست کند و راهنمای استفاده از دستگاه را نیز از او بخواهید.

در انتها پیشنهاد میکنم ویدئوی آماده شده در فروشگاه دست اول کالا را نیز مشاهده و اگر در این زمینه تجربه ای دارید نظرات و پیشنهادات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *